Adana Paketleme ve Ambalajlı Taşımacılık

Adana paketleme ve ambalajlı taşımacılık; tüm eşyalarınız; uzman ekiplerce, her türlü darbeye korunacak  şekilde özenle ambalajlanır. Özel olarak tasarlanmış koliler ve koruma ekipmanları ile değerli eşyalarınız titizlikle paketlenir. Taşıma öncesi planlanıp yapılan bu paketleme işlemleri; taşıma sonrası aynı hassaslıkla istenilen yere istenildiği şekilde dikkatlice yerleştirilir.

Kırılacak eşyalarınız ( bardak, çanak, vazo, saat, cam vb…) özel ambalajlarına (Balon Naylon – Fleks Şilte vs..) yerleştirilerek sorunsuz bir taşıma sağlanır. Her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir. Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir.

Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır. Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. Kitap, ayakkabı , mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur. Koltuk , vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır.Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir

Bir Cevap Yazın